تلفن: 02122383900

دندانپزشکی یوسف بالوی پور

این روزها تقاضا برای ایمپلنت دندان در ایران بسیار زیاد شده است. همین موضوع موجب شده است تا کلینیک‌ های دندانپزشکی زیادی خدمات زیبایی لبخند مانند ایمپلنت، مرینت و... را انجام دهند. شاید تصور کنید که همه کلینیک‌ های دندانپزشکی مثل هم هستند و می‌ توان با خیال راحت به یکی از این مراکز رفت و کار ایمپلنت دندان را انجام داد، ولی متاسفانه این باور اشتباه است.

از سوی دیگر، حوادث ناگواری که از برخی مراکز دندانپزشکی زیبایی گزارش می‌ شود، انتخاب یک کلینیک خوب دندانپزشکی را بیشتر از قبل مهم ساخته است. اما نگران نباشید. ما در اینجا قصد داریم با بیان مشخصاتی که یک کلینیک تخصصی دندانپزشکی باید داشته باشد، شما را در انتخاب بهترین کلینیک ایمپلنت دندان (در سعادت آباد) یاری کنیم.

 

در هنگام انتخاب بهترین کلینیک ایمپلنت به چه معیارهایی دقت کنیم؟

 

بدون شک اولین مرحله زیباسازی دندان‌ ها، پیدا کردن بهترین دندانپزشکی است که بتوان با اطمینان خاطر ایمپلنت را در آنجا انجام داد. اما ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی چیست؟ چطور می‌ توان از کیفیت خوب خدمات آن مطمئن شد؟ برای پاسخ به این سوال بایستی عوامل زیر را درنظر گرفت:

 

داشتن مجوزهای رسمی از وزارت بهداشت

 

هر مرکز درمانی برای شروع به کار خود باید تاییدیه و مجوز رسمی از وزارت بهداشت را داشته باشد. داشتن این مجوز باید یکی از فاکتورهای اساسی انتخاب تان باشد. وزارت بهداشت به‌ منظور حمایت از بیماران، دستورالعمل‌ های جدی و سختی را وضع کرده است. همه مراکز درمانی موظف هستند این قوانین را رعایت کنند.

ایمپلنت بهترین روش جایگزینی دندان

بر طبق این تاییدیه، کلیه کادر پزشکی مرکز درمانی باید دارای مدرک تخصصی دندانپزشکی باشند یا دوره‌ های تخصصی را گذرانده باشند. علاوه بر این، ساختمان کلینیک نیز باید استانداردهای لازم وزارت بهداشت از جمله تهویه مناسب، ایمنی، اتاق های تخصصی برای انجام خدمات دندانپزشکی، معاینه و انتظار بیماران داشته باشد.

شاید این سوال در ذهنتان باشد که چگونه بفهمیم یک مرکز درمانی مجوز وزارت بهداشت دارد یا خیر؟ طبق دستورالعمل وزارت بهداشت، این تاییدیه باید در جایی نصب شود که قابل رویت برای همگان باشد.

 

دندانپزشک متخصص و با تجربه

 

دندانپزشک نقش کلیدی در انجام یک ایمپلنت مطمئن و زیبا دارد. بنابراین باید از تخصص و تجربه کافی در دندانپزشکی زیبایی برخوردار باشد. علم دندانپزشکی روز به روز در حال تغییر و بهتر شدن است. دندانپزشک نیز باید ضمن تجربه، علم و تخصص خود را به روز کند.

مطمئن شوید که دندانپزشک حتما در زمینه ایمپلنت دندان تجربه داشته باشد. به این ترتیب، می تواند بهترین نتیجه ممکن را برای متقاضیان زیبا سازی دندان به ارمغان بیاورد.

در کلینیک دندانپزشکی دکتر بالوی پور، کلیه مراحل عمل ایمپلنت دندان مستقیما توسط دندانپزشک متخصص و کارآزموده انجام می‌ شود.

مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان

 

تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و مدرن

 

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تشخیص بهترین دندانپزشکی زیبایی، برخورداری از دستگاه‌ ها و تجهیزات پیشرفته و جدید برای ایمپلنت دندان است.

ابزارها و امکانات جدید دندانپزشکی بگونه ای طراحی و ساخته می‌ شوند که بالاترین درجه دقت و اثربخشی را داشته باشند. بنابراین، یک مرکز خوب دندانپزشکی باید به تجهیزات پیشرفته و مدرن ایمپلنت مجهز باشد تا بتواند با کمک کادر درمان ماهر و باتجربه اش، بهترین نتیجه ایمپلنت را برای متقاضی بعمل آورد.

 

تیم مشاوره و پشتیبانی خوب

 

حتی اگر دندانپزشک شما بهترین دکتر زیبایی دندان در منطقه‌ سعادت آباد هم باشد، بدون یک تیم پشتیبانی خوب نمی‌ توانید از خدمات استثنایی ایمپلنت دندان که به دنبالش هستید، بهره مند شوید.

یک تیم پشتیبانی ایده آل متشکل از کارشناسانی است که به خوبی از وظایف خود مطلع هستند و توانایی این را دارند که در هر زمان ممکن با مشاوره رایگان و رسیدگی به نیاز متقاضیان، رضایت آنان را فراهم کنند و در نهایت باعث ایجاد حس اطمینان در متقاضی شوند.

 

ویژگی های یک تیم پشتیبانی خوب:

 

  • در زمینه ایمپلنت دندان تجربه و آگاهی‌ های لازم را داشته باشد.
  • بتواند اطلاعات کافی درباره مراحل ایمپلنت را در اختیار متقاضی قرار دهد.
  • کانال‌ های ارتباطی زیادی برای تماس با تیم پشتیبانی وجود داشته باشد. از جمله تلگرام، واتس آپ، تلفن، موبایل و ایمیل.
  • بتوانند با متقاضی ارتباط شفاف و دوستانه ای برقرار کنند.
  • به خواسته ها و نیازهای مراجعین احترام بگذارند و تلاش کنند نیازهای آنان را تا حد امکان به بهترین شکل ممکن پاسخ دهند.

 

دسترسی آسان به کلینیک

 

یکی از مواردی که شاید در انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی کمتر مورد توجه قرار می گیرد، دسترسی آسان به کلینیک است. این موضوع در مورد کلان شهری مانند تهران بزرگ، اهمیت بیشتری پیدا می‌ کند.

اگر دو یا چند کلینیک خوب پیدا کرده اید که تمام شرایط بالا را دارند اما نمی دانید کدام را انتخاب کنید. مرکزی را انتخاب کنید که دسترسی به آن راحت باشد . نزدیک بودن به ایستگاه مترو یا اتوبوس و نیز داشتن جای پارک مناسب به ویژه برای شهر تهران از مزیت‌ های یک کلینیک دندانپزشکی خوب است.

 

راهنمای انتخاب بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در سعادت آباد

 

زمانی که به دنبال یک مرکز خوب برای انجام ایمپلنت هستید، با حجم انبوهی از تبلیغات در این زمینه روبرو می‌ شوید. متاسفانه همه کلینیک‌ ها در تبلیغات خود مدعی هستند تمام مشخصات ایده آل و استاندارد یک دندانپزشکی خوب را دارند.

بنابراین شما به عنوان متقاضی عمل ایمپلنت دندان، باید بتوانید ویژگی‌ هایی که در بالا ذکر شد را در یک مرکز خدمات دندانپزشکی بررسی کنید تا بهترین دندانپزشکی را انتخاب کنید. در ادامه چند نکته کلیدی برای راهنمایی تان ارائه می‌ دهیم:

 

  • سوابق کاری کلینیک را بررسی کنید. معمولا عکس‌ های قبل و بعد از ایمپلنت در سایت یا صفحه اینستاگرام کلینیک‌ ها وجود دارد.
  • از افرادی که قبلا در کلینیک مورد نظر، کار ایمپلنت انجام داده اند پرس و جو کنید. این افراد می‌ توانند به خوبی در انتخاب بهترین دندانپزشکی برای ایمپلنت دندان به شما کمک کنند.
  • نظرات و دیدگاه های بیماران را در قسمت نظرات کاربران سایت کلینیک موردنظر مطالعه کنید.
  • بررسی کنید که آیا کلینیک مورد نظر، مجوز و تاییدیه های لازم از سوی وزارت بهداشت را دریافت کرده است یا خیر؟
  • محیط کلینیک را از نظر استریل بودن و رعایت نکات بهداشتی بررسی کنید.

 

جمع بندی

ما در این مقاله تلاش کردیم تمام نکاتی که در تعیین و انتخاب بهترین کلینیک ایمپلنت دندان تاثیر دارند را برایتان توضیح دهیم. در انتخاب دندانپزشکی خوب دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید؛ تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید.