02122383900

روش ایمپلنت یا کاشت دندان ها، روشی فوقالعاده برای ترمیم یک یا همه دندان هایی است که خراب شده یا از بین رفته اند. این روش که دائمی و به صورت کاملا طبیعی انجام می شود، روشی انقلابی در زیبایی دندان است. اما انجام ایمپلنت دندان در سعادت آباد و در یک کلینیک معتبر زیبایی دندان ها را به نحو احسنت به شما باز می گرداند.

 

ایمپلنت دندان چیست؟

دندان ها عضو مهمی از بدن ما هستند. آنها به جویدن غذاها کمک کرده و همچنین روی محکم ایستادن فک نیز تاثیر مهمی دارند. اما هر انسان در طول زندگی خود ممکن است بنا به دلایل خاصی دندان های خود را از دست دهد.

در گذشته روش های ساده ای مانند دندان های مصنوعی که کاملا غیر طبیعی بودند، را می توانستید امتحان کنید. اما اکنون همه چیز تغییر کرده است. روش های جدیدی مانند ایمپلنت یا کاشت دندان جایگزین روش های قدیمی شده اند. در این روش فک سوراخ شده و دندان یا دندان های جایگزین به وسیله پیچ روی فک فیکس می شوند. ایمپلنت دندان سعادت آباد با متدهای جدید کاشت آشنا بوده و بهترین انتخاب ها را برای شما در نظر می گیرد.ایمپلنت دندان در دندانپزشکی بالوی پور

کاشت یا ایمپلنت دندان چه مراحلی دارد؟

مراجعه به مطب دندانپزشکی به خودی خود می تواند کار استرس آوری باشد. اگر به این مراجعه خرابی یا درد دندان را نیز اضافه کنیم، فشار چند برابر خواهد شد. به همین دلیل شاید بخواهید با مراحل ایمپلنت دندان بیشتر آشنا شوید تا بهتر بتوانید با ترس خود کنار بیایید. برای کاشت دندان باید مراحلی را طی کنید. این مراحل شامل موارد زیر میباشند.

1. در ابتدا جلسه اول به مطب پزشک مراجعه می کنید تا وضعیت کلی دندانهای شما را بررسی کند. همچنین در صورت نیاز به شما خواهد گفت که هزینه‌ های نهایی چقدر خواهد بود.

2. جلسه دوم جلسه انجام کار است. در این جلسه به تشخیص پزشک و با توجه به وضعیت بیمار یا از بیهوشی یا از بی حسی موضعی استفاده می کنند. این روش ها برای این است که بیمار در حین انجام کار دردی را احساس نکند.

3. در مرحله سوم پزشک متخصص میزان تراکم استخوان های فک بیمار را بررسی می کند. در صورت نبود تراکم کافی، پزشک از پیوند استخوان استفاده می کند. اگر استخوان ها مناسب باشند، وارد مرحله چهارم کار می شوند.

4. در مرحله چهارم است که پیچ یا پیچ هایی را درون استخوان فک بیمار قرار داده و سپس تاج دندان را بر روی آن سوار می کنند.

5. در مرحله آخر که یک ماه الی یک ماه و نیم به طول می انجامد، بیمار به مطب پزشک مراجعه کرده و تاج دائمی بر روی دندان قرار خواهد گرفت.ایمپلنت دندان در سعادت آباد

چرا ایمپلنت دندان در سعادت آباد؟

شهر تهران به دلیل پایتخت بودن، همواره متخصصان و پزشکان خبره ای را پذیرا بوده است. همچنین منطقه سعادت آباد یک منطقه مرفه نشین و در واقع بسیار پر طرفدار در تهران است.

به همین دلیل متخصصان خبره و کاربلد زیادی مراکز درمانی و مطب های خود را به آنجا اختصاص می دهند. به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می کنیم، اگر قصد دریافت خدمات ایمپلنت یا کاشت دندان دارید، دریافت خدمات ایمپلنت دندان سعادت آباد در کلینیک دکتر بالوی را تجربه کنید.

ایمپلنت دندان در سعادت آباد و کلینیک دندانپزشکی یوسف بالوی پور چه مزایایی دارد؟

1. امکان استفاده از انواع ایمپلنت ها

2. امکان بهره بردن از تخصص و مهارت دندانپزشک با تجربه و حرفه ای

3. امکان بهره بردن از تجهیزات پیشرفته و مدرن در زمینه دندانپزشکی

4. دریافت نتیجه بسیار موفقیت آمیز از کاشت ایمپلنت

5. ایجاد ظاهری بسیار طبیعی و زیبا

6. بهره بردن از ایمپلنت های با کیفیت و با دوام

دکتر یوسف بالوی پور متخصص ایمپلنت دندان در سعادت آباد به چه مواردی توجه می کند؟

دکتر بالوی پور به عنوان یکی از بهترین متخصصینی که در زمینه کاشت دندان در سعادت آباد فعالیت دارند، به عوامل زیادی توجه می کنند. این عوامل نقش زیادی در بهبود روند کار دارد. در زیر به مهمترین عواملی که مد نظر قرار می گیرد، پرداخته ایم.

کاهش عوارض و عوامل خطرساز

برخی از افراد به یک سری داروها حساسیت دارند. برخی دیگر نیز دچار ترس و اضطراب هستند. بنابراین همه این عوامل بررسی شده و برای تمامی آنها راه حل پیشنهادی در نظر گرفته می شود.

مدیریت بهتر بیماری های قبلی مربوط به دهان و دندان

افرادی که به دندانپزشکی یوسف بالوی پور مراجعه می کنند، از درد یک دندان خود شکایت دارند. اما مشکل این است که برخی اوقات تنها یک دندان درگیر نشده است. حتی در برخی از موارد علت خرابی دندان بیماری های مربوط به لثه است. بنابراین دندانپزشک تمامی این عوامل را بررسی کرده و ابتدا آنها را درمان می کند. تنها بعد از درمان بیماری های قبلی است که کاشت دندان انجام می شود.

بررسی نوع مواد اولیه

مواد اولیه ای که برای ساخت دندان ها به کار می روند، بسیار مهم اند. هرچه مواد اولیه مرغوب تر باشد، عمر ایمپلنت ها بیشتر خواهد بود. در کلینیک دکتر بالوی پور به عنوان یک متخصص دندانپزشکی در سعادت آباد تلاش می شود تا بهترین مواد اولیه با قیمت مناسب برای ایمپلنت دندان بیمار به کار رود.

پیگیری بعدی نتایج کار

کاشت دندان تنها بخش کوچکی از فرآیند درمان است. یک متخصص خوب به طور مداوم پیگیر بیمار خود خواهد بود. به طور متوسط بعد از کاشت توصیه می شود. ابتدا هفته اول بعد از کاشت به مطب دندان پزشک مراجعه کنید. سپس دو هفته بعد، سپس یک ماه بعد و سپس شش ماه بعد. به همین ترتیب باید هر 6 ماه یک بار نزد دندانپزشک خود رفته و وضعیت دندان ها و سلامت لثه خود را بررسی کنید.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با ایمپلنت دندان، انواع آن و مزایای استفاده از این روش بیشتر آشنا کنیم. دندان ها تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارند. خراب بودن آنها می تواند حتی زیبایی صورت شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد. اما بدون شک استفاده از ایمپلنت راه حلی دائمی و در عین حال کاربردی است. اگر به دنبال یک مرکز عالی با مواد اولیه کاملا باکیفیت ایمپلنت دندان در سعادت آباد هستید، می توانید به مرکز دندانپزشکی دکتر بالوی مراجعه کنید. البته ابتدا بهتر است جهت مشاوره و تعیین نوبت تماس بگیرید.