ایمیل: info [ at ] yousefdentistry.com   |   تلفن: 02122383900

دندانپزشکی یوسف بالوی پور

حفظ سلامت دندان ها برای هر شخص مهم و ضروری است. عدم سلامت دندان ها بر سلامت بدن تاثیر گذار می باشد. انتخاب یک دندانپزشک خوب نیز بر سلامت دندان ها تاثیر دارد.

بسیاری از ما برای رفتن به دندانپزشکی شتابزده عمل می کنیم اما بهتر است قبل از مراجعه به دندانپزشکی کمی تحقیق کنید. موارد مهمی را باید در انتخاب یک دندانپزشکی خوب لحاظ نمایید این موارد شامل نکات زیر می شود:

نزدیکی به محل سکونت یا محل کار: معمولا رفتن به دندانپزشکی برای درمان های مختلف چند جلسه زمان می خواهد پس بهتر است دندانپزشکی در نزدیکی محل زندگی یا محل کارتان باشد تا وقت زیادی از شما تلف نشود. همچنین ممکن است دندان درد زمانی به سراغ شما بیایید که نیاز داشته باشید هر چه سریع به دندانپزشکی مراجعه کنید پس چه بهتر که دندانپزشکی در محل نزدیکی به شما باشد.

از این رو می توان گفت کلینیک دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور یکی از بهترین دندانپزشکی ها در غرب تهران و در منطقه سعادت آباد می باشد.

دندانپزشکان حاذق: مهمترین نکته در مراجعه به هر دندانپزشکی کادر پزشکی آن می باشد. دکتر یوسف بالوی پور با بیش از یک دهه تجربه در علم دندانپزشکی در سال های اخیر توانسته است سابقه درخشانی از خود به جای بگذارد. بدون شک تنها حرفه ای و خبره بودن دندانپزشک مطرح نیست بلکه بیمار باید به خوبی و به راحتی بتواند مشکلات خود را با پزشک خود در میان بگذارد که خوشبختانه اغلب بیماران دکتر یوسف بالوی پور با ایشان در برخورد اول می توانند رابطه دوستانه برقرار نمایند.

مسائل مالی: همه ما می دانیم درمان های دندانپزشکی چه زیبایی و چه درمان های عمومی از قیمت های بالایی برخوردار می باشد. لذا بسیاری از افراد از این بابت از رفتن به دندانپزشکی خودداری می کنند. باید گفت در دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور برخی از خدمات پر هزینه و عمومی به صورت اقساط قابل پرداخت هستند و همینطور در ایام مختلف تخفیف های کلی برای تمامی خدمات ارائه می شود.

بهداشت تجهیزات پزشکی و استفاده از تجهیزات مدرن: همانطور که می دانید مطب جدید دکتر یوسف بالوی پور به تازگی افتتاح شده است. تمامی تجهیزات به کار رفته و قابل استفاده برای بیماران از آخرین و به روز ترین تجهیزات دندانپزشکی دنیا می باشند. همچنین تا حد امکان سعی می شود برای درمان های مختلف از وسایل یکبار مصرف استفاده شود و همینطور این دندانپزشکی مجهز به آخرین دستگاه های استریل تجهیزات پزشکی می باشد. وسایل استفاده شده برای هر بیمار بعد از اتمام درمان در این دستگاه ها استریل و ضد عفونی می شوند. رعایت بهداشت و نظافت در دندانپزشکی های بسیار مهم می باشد سالانه بیماران مختلفی به دلیل استفاده از تجهیزات غیر استریل در دندانپزشکی ها به بیماری های عفونی و حتی ایدز مبتلا می شوند.

ارائه آخرین خدمات زیبایی و عمومی: در دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور خدمات زیر ارائه می شود:

دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور هر روز پذیرای تعداد زیادی بیمار می باشد که بر اساس تعیین وقت دقیق و محاسبه شده هیچکدام از بیماران به مدت زیادی منتظر نمی مانند. 

بیماران ما نه تنها از جای جای تهران می باشند بلکه از شهر ها و کشور های مختلف نیز مراجعه می کنند و این می تواند نتیجه رضایت بیماران از دکتر یوسف بالوی پور باشد.

شما عزیزان می توانید همه روزه به دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور به آدرس زیر مراجعه نمایید:

تهران- سعادت آباد- بین چهارراه سرو و میدان کتاب- پلاک 104- بالاي بانک اقتصاد نوین- ساختمان نگار- طبقه اول- واحد 53 

قبل از مراجعه بهتر است با تلفن زیر جهت تعیین نوبت و وقت مراجعه تماس حاصل نمایید:

تلفن : 02122383900

صفحه اينستاگرام @yousefdentistry