تلفن: 02122383900

دندانپزشکی یوسف بالوی پور

امروزه یکی از دلایل مسافرت به کشورهای مختلف دنیا ، دریافت خدمات پزشکی با کیفیت بالا و مرقون به صرفه است و می تواند گردشگران را از سراسر دنیا ، برای دریافت خدمات درمانی به کشور منتخب، بکشاند.

در اکثر کشورها ، هزینه های بالای دندانپزشکی دلیلی است که خیلی از افراد را از مراجعه به دندانپزشک باز می دارد . امروزه در کل دنیا ، گردشگری برای دریافت درمان ،  به صنعتی پر درآمد تبدیل شده است ، زیرا هزینه نهایی دندانپزشکی برای مسافران در ایران که شامل هزینه های مختلفی از جمله : هزینه اقامت ، هزینه خوراک ، هزینه بلیط هواپیما و هزینه دندانپزشکی و ... است ، بسیار کمتر از هزینه این خدمات ، در دیگر کشور ها خواهد بود.
مسافرانی که برای دریافت خدمات دندانپزشکی به کشور ایران مراجعه می کنند ، علاوه بر دریافت خدمات دندانپزشکی مدرن که همراه با دستگاه های پیشرفته و به روز و با قیمت بسیار مناسب برایشان انجام می شود ، می توانند از جاذبه های گردشگری و تاریخ کهن کشور ایران نیز بازدید داشته باشند و این سفر را به خاطره ای خوش برای خود و عزیزانشان تبدیل کنند.
شما گردشگران گرامی که برای دریافت خدمات دندانی ، قصد مسافرت به کشور ایران را دارید ، می توانید قبل از مراجعه به ایران، جهت رزرو نوبت با کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور تماس حاصل فرمایید. کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور ، با داشتن دندانپزشکان و جراهان متخصص و آشنا به دانش روزدنیا در حوزه دهان و دندان و بکارگیری جدیدترین تجهیزات و استفاده ازبهترین مواد ، آماده خدمت رسانی به مراجعین عزیز ، از سراسر دنیاست.
کشور ایران ، حرفه ای ترین دندانپزشکان در دنیا را دارد .برای گردشگرانی که جهت دریافت خدمات دندانپزشکی به ایران مراجعه می کنند ، مجهز بودن مطب دندانپزشک ، به استانداردهای خدمات دندانپزشکی ، از شروط مهم برای انتخاب آنها است .برخی از استانداردهای خدمات دندانپزشکی شامل موارد زیر است :
•متخصص بودن پزشک در کار خود
• پیشرفته بودن ابزارها و دستگاه های دندانپزشکی
• کیفیت مناسب مواد مورد استفاده توسط دندانپزشک 
•استریلیزه کردن وسایل دندانپزشکی 
• کنترل کردن عفونت ها 
•نصب کردن مجوزهای دندانپزشکی در مکانی که برای همگان قابل رویت باشد.
•تمامی کارکنان درمانگاه می بایست علیه بیماری ها واکسینه شوند .
•داشتن دستگاه های سالم و جدید
•داشتن داروهای کامل بسته اورژانس
•...
 موارد بالا می تواند برای مراجعه کنندگان ، آرامش خیال را به همراه بیاورد و این موارد را می توان از یک کلینیک دندانپزشکی حرفه ای و متخصص ، همچون کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور  انتظار داشت.
 بسیاری از کشورهای دنیا برای جذب هر چه بیشتر گردشگران درمانی به کشورشان ، برنامه ریزی های بسیار اساسی و پیشرفته ای انجام داده اند تا علاوه بر کمک به اقتصاد کشور خود ، بتوانند کشورشان را در حوزه ارائه خدمات پزشکی حرفه ای و ارزان نیز به سایر مردم دنیا معرفی کنند. اما متاسفانه کشور ایران با وجود داشتن پزشکان متخصص و بسیار حرفه ای و درجه اول در کل دنیا ، مخصوصا در رشته های نازایی ، قلب ، دندانپزشکی و ... هنوز نتوانسته آن طور که شایسته چنین متخصصانی است ، خدمات خود را به جهانیان عرضه کند. 
گردشگران برای انتخاب یک کشور مناسب که ارائه دهنده خدمات دندانی است، می بایست به طور دقیق به تحقیق و بررسی بپردازند تا بتوانند علاوه برانتخاب درست کشور مقصد برای درمان ، پزشکان متخصص ، معتبر و حرفه ای را که دارای تجهیزات جدید و به روز درمانی هستند برگزینند ، زیرا درمان های دندانپزشکی معمولا شامل چند رشته تخصصی دهان و دندان ( درمان ریشه ، ارتودنسی ، جراحی دندان ، زیبایی دندان ، اطفال و ...) می شود و مراجعه کنندگان باید بتوانند همزمان به دنبال چندین متخصص حرفه ای دهان و دندان باشند که پیدا کردن چنین تیم حرفه ای معمولا کاری بس دشوارو زمان بر است .
 به همین دلیل پیشنهاد ما به شما عزیزان ، برای داشتن تیم حرفه ای دندانپزشکی ، مراجعه به کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور  در کشور ایران است . با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان می توانید دندان های خود را با بالاترین کیفیت و دانش روز ترمیم کنید. کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور، همه روزه از ساعت 9 صبح تا 1 بامداد و حتی ایام تعطیل ، آماده خدمت رسانی به شما مراجعین عزیز است .
oآدرس کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور  :
ایران ، تهران، سعادت آباد ، بین چهارراه سرو و بوستان (کتاب) ، روبروی بانک پارسیان ، پلاک ۱۱۹ ، واحد ۲
oشماره های تماس :
۲۲۱۴۰۵۸۶
۲۲۱۴۰۵۸۷