تلفن: 02122383900

دندانپزشکی یوسف بالوی پور

بشر روز به روز به دنبال زیبایی بیشتر است و صنعت آرایش ، مد و زیبایی نیز به این اشتیاق روز افزون انسان ها دامن زده است به طوریکه خدمات دهانی و دندانی که در گذشته بیشتر به منظور ترمیم و بازسازی دندان های خراب و آسیب دیده کاربرد داشت ،

 اما امروزه بر روی جنبه زیبایی نیز وارد شده است و امروزه شاهد هستیم که افراد زیادی برای انجام اعمال زیبایی به مطب های دندان پزشکی مراجعه می کنند . در صد بالایی از این افراد را خانم ها تشکیل می دهند ، زیرا از دوران گذشته بحث زیبایی برای خانوم ها بسیار حایز اهمیت و مهم بوده است و آنها همواره روش های جدید را برای زیبایی بیشتر امتحان می کنند به طوریکه امروزه شاهد هستیم که عده ای از آنها علاوه بر سفیدی ، یکدستی و سالم بودن دندان هایشان ترجیح می دهند کمی دندان های خود را جذاب تر کنند ، 
برای رفع این نیاز در آنان پزشکان متخصص می توانند نگین های مخصوص به دندان ها که می تواند از جنس های مختلفی تهیه شود از جمله سنگ های مصنوعی و یا هر فلز قیمتی دیگر مانند طلا و برلیان ، کریستال و ... این نگین ها را روی دندان هایی نصب می کنند که موقع خندیدن دیده شوند که نظر هر مخاطبی را به سوی خود جلب می کند.
•مراحل نصب نگین دندان
توصیه ما به کلیه عزیزانی که تصمیم دارند نگین های دندانی را روی دندان های خود بکارند ، انتخاب یک گروه حرفه ای و متخصص از دندانپزشکان است که دارای تجربه در نصب این نگین ها باشند . پزشک متخصص بعد از معاینه دندان های شما نسبت به اینکه شما می توانید ، نگین را نصب کنید و یا نه تصمیم می گیرد و از مشکلات احتمالی و یا از نوع مراقبت از این نگین ها با شما صحبت می کند و به راهنمایی شما می پردازد.
معمولا محل نصب این نگین ها را خود بیماران تعیین می کنند اما بهتر است با تایید پزشک ، این مکان روی دندان ها انتخاب شود. در زیر به یک سری از مراحل و شرایط نصب این نگین ها روی دندان اشاره می کنیم .
oمعمولا نصب نگین های دندانی بدون درد است و بعد از نصب نیز نیاز به مراقبت های سخت ندارد . البته باید از یک پزشک متخصص زیبایی حرفه ای برای دندان ها کمک بگیرید تا مطمعن شوید او می تواند ، نگین را به طور دقیق به سطح دندان وصل کند .
oامکان دارد که افراد بعد از مدتی از نصب این نگین ها پشیمان شوند و بخواهند آن را جدا کنند در این صورت و در اکثر موارد هیچ مشکلی برای دندان فرد به وجود نخواهد آمد و به راحتی توسط پزشک متخصص جدا می شود.
oالبته نباید نگران تغییر رنگ و یا جرم گرفتگی این نگین ها بود زیرا آنها در مقابل هر گونه جرم و... مقاوم هستند و در صورت کثیف شدن به راحتی قابل شستشو هستند .
oنگین های مخصوص دندان ، دارای شکل ها و جنس ها و رنگ های مختلفی هستند مثلا می توانند جنس هایی مانند کریستال ، طلا و یا به شکل دایره ، ستاره باشند.
بعد از اینکه نگین برای دندان ساخته شد می بایست بیشتر از پیش به مراقبت و بهداشت دندان ها توجه کرد زیرا اطراف دندان ها محل مناسبی برای جمع شدن انواع میکروب و جرم هاست و می تواند به پوسیدگی تبدیل شود. البته فقط افرادی باید نگران بروز این پوسیدگی ها باشند که دندان های سالمی دارند. زیرا این نگین ها به  دندان های روکش شده ، ایمپلنت ، دندان های مصنوعی و... هیچ آسیبی را وارد نمی کنند. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه بین ساعات 9 صبح تا 1 بامداد ( حتی ایام تعطیل ) با همکاران ما در کلینیک دندان پزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پورتماس بگیرید و مراجعه کنید.
شماره های تماس
22140586