تلفن: 02122383900

دندانپزشکی یوسف بالوی پور
ارتودنسی
ارتودنسی، درمان روابط نامناسب فکی و جفت شدن غلط دندان ها و ردیف کردن دندان های نامنظم می باشد.
ایمپلنت
ایمپلنت یا کاشت دندان یکی از درمان های دندانپزشکی است. در این درمان جایگزینی دندان به صورت دائم می باشد.
پروتز متحرک
دندانپزشک جهت جایگزینی دندانهای از دست رفته، اقدام به ساخت پروتز متحرک می نماید.

دندانپزشکی | ایمپلنت | لمینت | طرح لبخند | سفید کردن دندان

 

زیبایی دندان ها اتفاقی نیست. لبخند زیبا و بدون نقص آرزوی هر فردی است. دندانپزشکی زیبایی دکتر یوسف بالوی پور متشکل از کادر پزشکی مجرب و با به کارگیری تجهیزات مدرن و همچنین استفاده از بهترین مواد سعی در ارائه خدمات نوین و به روز به مراجعین گرامی دارد. هدف اساسی و پایه ای ما در دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور ارائه بهترین خدمات درمانی و زیبایی در بالاترین سطح به مراجعه کنندگان عزیز است.  در این مرکز، ما سعی در فراهم آوردن محیطی آرام در کنار تکنیک های نوین برای درمان و زیبایی داریم.

  لبخند رضایت شما آرزوی ماست.

 

لمینت دندان

لمینت دندان یکی از روش‌ های زیبا سازی و خوش فرم کردن دندان‌ ها است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یک نوع پایه فلزی خاص از جنس تیتانیوم است که جایگزین ثابت و دائمی به‌جای دندان از دست رفته است.

 

درمان ریشه

 عصب کشی نامی است که مردم عادی به درمان ریشه می گویند.اما در علم پزشکی به این کار اندو گفته می شود.در این درمان دندانپزشک برای حفظ دندان تلاش میکند 

کامپوزیت دندان 

کامپوزیت‌ ها، شامل موادی خمیری هم رنگ دندان ها است که مقاومت بسیار بالایی دارد و برای ترمیم دندان های پوسیده، شکسته، ترک خورده یا سیاه شده استفاده می شود.

تاریخچه دندانپزشکی به سال ها قبل باز می گردد. در گذشته مانند امروز این شغل وجود نداشت یعنی شخصی به نام دندانپزشک نبود و این کار را اشخاصی مانند عطارها و آرایشگران انجام می دادند. دندانپزشکی امروزه به دو دسته مختلف تقسیم می شود: 1) آنهایی که جنبه عمومی دندانپزشکی است و به مواردی مانند پوسیدگی دندان مربوط می شود. 2) مواردی که برای زیبایی دندان ها کاربرد دارد مانند بلییچینگ که برای سفیدی دندان کاربرد دارد. یکی از مهم ترین مواردی که در زمینه دندان باید رعایت کرد بهداشت دهان و دندان است. برای انجام این کار سه رکن اصلی مسواک، نخ دندان و استفاده از دهانشویه های حاوی فلوراید وجود دارد و تنها با رعایت این نکات می توانید تا حدود زیادی از پوسیدگی دندان هایتان جلوگیری کنید. گاهی ممکن است دندان های شما دارای عیوبی مانند کجی یا شکستگی باشد در چنین مواردی باید از لمینیت یا کامپوزیت دندان استفاده کردو برای هر چه زیباتر شدن دندان به دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد. این اطلاعات کلی در زمینه دندان است . شما می توانید با مراجعه به منوی مقالات به صورت تخصصی تک تک مقالات مربوطه را مطالعه کنید. دندانپزشکی شبانه روزی دکتر بالوی پور در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل در خدمت شما می باشد.