تلفن: 02122383900

دندانپزشکی یوسف بالوی پور

• پر کننده های سفید چه هستند؟

مواد مورد استفاده برای پر کردن سفید معمولا به عنوان کامپوزیت شناخته می شود و با این نام می شناسند و از اجزای مختلفی تشکیل شده است اساسا  کامپوزیت ها از ترکیبی از شیشه و نانو ذرات جاسازی شده در یک رزین ،  تشکیل شده اند.

معمولا طیف گسترده ای از سیستم های مختلف کامپوزیتی که توسط دندانپزشکان در سراسر جهان استفاده می شوند ، دارای مزایا و معایب بسیاری هستند اما به طور کلی  کامپوزیت های دندانی مدرن و جدید دارای  زیبایی بسیارعالی هستند و به عنوان پر کننده ای قوی محسوب می شوند.

• چه زمانی می توان از پرکننده های سفید رنگ استفاده کرد؟

از پرکننده های سفید رنگ می توان برای جایگزینی با پرکننده های قدیمی آمالگام نقره ای رنگ و همچنین برای پر کردن و ترمیم دندان های آسیب دیده استفاده کرد. حتی هنگامی که بیش از نصف دندان هم دچار پوسیدگی و خرابی شده باشد نیز با کمک این مواد می توان دندان ترمیم و بازسازی کرد.

• چرا مواد پر کننده سفید رنگ را برای پر کردن دندان ها انتخاب می کنید؟

جدا از آنکه این ماده بسیار شبیه به دندان های طبیعی است شاید به جرات نیز بتوان ادعا کرد که مقاومت و پایداری آن نیز بالاتر از ماده آمالگام نقره ای رنگ می باشد.

• کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور

کلینیک دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور با کادری مجرب در استان تهران تاسیس شده است ، ما و همکارانمان در این کلینیک طیف وسیعی از درمان های دندانپزشکی و زیبایی شناسی مربوط به دندان را به همشهریان گرامی ارائه می دهیم.

ما مفتخریم که توانسته ایم در طول سال ها فعالیت این مجموعه همه بیماران را با احتیاط و دقت کافی تحت درمان قرار دهیم و آنها بعد از هر بازیدید با رضایت خاطر این مکان را ترک می کنند.

همکاران ما دراین مجموعه همگی از دانش روز دنیا  در زمینه ارائه خدمان دهان و دندانی بهره مند هستند و همواره در تلاش هستند تا بتوانند نیازهای مراجعین خود را به درستی پاسخگو باشند.

ایجاد لبخند درست و کامل یک هنر است و به همین دلیل است که تمام دندانپزشکان ما آموزش دیده اند تا اطمینان حاصل کنند که می توانند لبخندی طبیعی و ماندگار برای همه بیماران را ارائه دهند.

تیم ما به شما اطمینان می بخشد که بتوانید در این کیلینیک تجربه ای جدید از دریافت خدمات دندانپزشکی داشته باشید ، بدون درد ، راحت و آرامش بخش.

قول گروه ما به شما ارائه خدمات حرفه ای دندانپزشکی ، امن و مطمئن و در محیطی دوستانه می باشد. ما همواره در تلاش هستیم تا برنامه ریزی های دقیق بتوانیم روز به روز بیشتر رضایت شما مراجعین گرامی را بدست آوریم.

کلینیک دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور همه روزه و حتی ایام تعطیل از ساعت 10 صبح الی 1 بامداد آماده ارائه خدمات به مراجعین گرامی می باشد.جهت تماس با ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

اطلاعات تماس

 آدرس: 

آدرس: تهران، سعادت آباد بین چهارراه سرو و بوستان (کتاب) روبروی بانک پارسیان پلاک ۱۱۹ ، واحد ۲

 تلفن: 

22140586