ایمیل: info [ at ] yousefdentistry.com   |   تلفن: 02122383900

دندانپزشکی یوسف بالوی پور

این روز ها جراحی های زیبایی، بیشتر از قبل شده است. یکی از پر طرفدار ترین خدمات زیبایی مربوط به دندانپزشکی می شود. اگر هیچ عیب و نقصی در ظاهر خود نداشته باشید اما دندان های مرتبط و منظمی نداشته باشید بدون شک زیبایی شما دیده نمی شود.

امروزه بخش وسیع خدمات دندانپزشکی مربوط به خدمات زیبایی می شود. خوشبختانه فرهنگ سازی های لازم در جهت رعایت بهداشت دهان و دندان ها باعث شده است مردم بیشتر به مراقبت از دندان های خود بپردازند. به همین دلیل میزان خرابی و پوسیدگی دندان ها نسبت به سال های گذشته بسیار کمتر شده است. این موضوع را می توان از مراجعه کنندگان به دندانپزشکی ها فهمید. 

اغلب مراجعه کنندگان به دندانپزشکی ها از بدرنگی، بی نظمی، فاصله میان دندان ها و ... شکایت دارند. خوشبختانه روش ها و متد های جدید، باعث شده است با کمی هزینه تمامی این مشکلات در بازه زمانی کمی بر طرف شوند.

زیبایی حق هر انسانی است و باید ان را به دست آورد. متاسفانه به دلیل استقبال بالای مردم از خدمات زیبایی دندانپزشکی ها، بسیاری از افراد بدون دانش و تحصیلات دانشگاهی و بر اساس تجربه خود دندانپزشکی زیبایی دایر کرده اند. اغلب مردم با مراجعه به این دندانپزشکی ها با مشکلات زیادی روبه رو می شوند. 

بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران 

برای انجام خدمات زیبایی باید به مراکز دارای مجوز و با دندانپزشکان حرفه ای مراجعه نمایید. شما می توانید با مراجعه به مطب دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور از خدمات دندانپزشکی زیبایی بهرمند شوید. مشاوره در خصوص کلیه خدمات دندانپزشکی رایگان می باشد. اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور بر اساس آخرین متد ها و روش های دندانپزشکی زیبایی در جهان انجام می شود. لبخند زیبا حق شما است. بسیاری از مردم به دلیل اوضاع نامناسب دندان هایشان از خندیدن فرار می کنند. ما به این افراد توصیه می کنیم برای بررسی اوضاع دندان هایشان یکبار به مطب دکتر یوسف بالوی پور مراجعه نمایند. همانطور که گفته شد مشاوره در خصوص انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی و همچنین دندانپزشکی عمومی توسط دکتر یوسف بالوی پور کاملا رایگان می باشد.

اصلاح طرح لبخند با سفید کردن دندان ها 

اگر تنها مشکل دندان های شما مربوط به بد رنگی آنها است، پیشنهاد ما به شما بلیچینگ می باشد. با بلیچینگ تمامی دندان ها به رنگ اول خود یعنی سفید صدفی باز می گردند. قیمت این خدمات زیبایی نسبت به دیگر خدمات کمتر می باشد و در مطب دکتر یوسف بالوی پور انجام بلیچینگ همراه با جرم گیری می باشد که این خدمات توسط اقای دکتر انجام می گیرد. برای اطلاع از قیمت بلیچینگ می توانید به مقالات قبلی مراجعه نمایید. 

لامینیت و کامپوزیت دندان 

یکی از پر طرفدار ترین خدمات دندانپزشکی زیبا مربوط به لامینیت و کامپوزیت دندان می باشد. با این روش ها نامنظمی، بدرنگی، فاصله و دیگر مشکلات ظاهری دندان ها برطرف می شود. با این که قیمت این خدمات تقریبا بالا است اما بسیار از مردم از کشور های دیگر، برای انجام لامینیت و کامپوزیت به ایران مراجعه می کنند. قیمت انجام این خدمات برای هر واحد دندان از 400 هزار تومان تا یک میلیون و 800 هزار تومان بسته به نوع لامینیت و کامپوزیت محاسبه می گردد.

ایمپلنت دندان روشی مطمئن برای جایگزینی دندان های از دست رفته

یکی از روش های مطمئن برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته، ایمپلنت می باشد. انجام ایمپلنت معمولا از سن 18 سالگی قابل انجام است. در برخی از افراد دندان های جلویی از دست رفته است. به این افراد پیشنهاد می شود برای پر کردن دندان از دست رفته از کاشت ایمپلنت استفاده کنند. روکش های ایمپلنت بسیار مشابه دندان ها دائمی و طبیعی هستند. قیمت ایمپلنت در مطب دکتر یوسف بالوی پور بسته به نوع آن برای هر واحد دندان از 3 میلیون تا 7 میلیون محاسبه می گردد.

لیفت لثه، درمان خنده لثه ای

یکی از مشکلات افراد در خندیدن، نمایان شدن لثه می باشد. وقتی لثه بزرگ باشد، روی قسمتی از دندان های می آید و در حالت عادی و خندیدن نمایان می شود. در صورتی که در حالت عادی نباید لثه ها مشخص باشند. در این افراد هنگام خندیدن دهان بزرگ جلوه می کند در صورتی که مشکل مربوط به بزرگی لثه می باشد. لیفت لثه، یعنی بالا کشیدن لثه درمان این مشکل افراد می باشد. دندانپزشک با مهارت خود به وسیله ابزارهای پزشکی و لیزر قسمتی از لثه که روی دندان را پوشانده است، حذف می کند. به این ترتیب قسمت اضافه لثه حذف گردیده و دیگر هنگام خندیدن، لثه نمایان نمی شود.

استفاده از هر کدام از روش های بالا در افراد متفاوت می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که بنا به تشخیص دندانپزشک خود عمل نمایید. گاهی ممکن است در برخی از افراد چند مورد از خدمات زیبایی لازم باشد. بلعکس در برخی از افراد شاید با یک روش ساده تمامی مشکلات ظاهری دندان ها بر طرف شود.

علاوه بر انجام خدمات زیبایی، درمان های عمومی، شامل درمان ریشه، کشیدن دندان عقل، جراحی های لثه و ... در مطب دکتر یوسف بالوی پور انجام می شود.