ایمیل: info [ at ] yousefdentistry.com   |   تلفن: 02122383900

دندانپزشکی یوسف بالوی پور

حفظ زیبایی ظاهر برای هر شخصی مهم می باشد. بسیاری از افراد حاضر هستند تمام دارایی خود را برای زیبایی خود بدهند. یکی از اجزای مهم صورت که در زیبایی تاثیر به سزایی دارد دندان ها و طرح لبخند است.

در سال های اخیر زیبایی دندان ها برای بسیاری از افراد مهم شده است. هنرمندان و اغلب چهره های مشهور در ابتدای کار خود ترجیح می دهند اوضاع دندان های خود را بهبود ببخشند. لبخند هالیوودی اصطلاحی است که در سال های اخیر بسیار مد بود و افراد در مراجعه به دندانپزشکی خواهان لبخند هالیوودی بودند. منظور از لبخند هالیوودی لبخند همراه با دندان های سفید و منظم و بدون نقص می باشد. خدمات مختلفی در دندانپزشکی مربوط به زیبایی دندان ها و اصلاح طرح لبخند می شود و همه روزه با پیشرفت علم پزشکی بر این خدمات افزوده می گردد .

دهان و دندان بخش قابل توجهی از صورت را تشکیل می دهند به همین دلیل زیبایی این ناحیه تاثیر چشم گیری در ظاهر فرد خواهد داشت.

·        لمینیت دندان : اصلاح بد رنگی دندان ها ، رفع لب پر شدن و شکستگی و ترک دندان ، منظم کردن دندان ها

·        ونیر کامپوزیت : اصلاح شکستگی و عیوب ظاهری دندان با استفاده از مواد هم رنگ دندان

·        ارتودنسی : منظم و مرتب کردن دندان ها با استفاده از براکت

·        ایمپلنت : جایگزینی پروتز ثابت و پر کردن جای دندان از دست رفته

·        ترمیم دندان هایی که با آمالگام پر شده اند با استفاده مواد هم رنگ

·        سفید کردن دندان ها ( بلیچینگ ) : برای اصلاح بد رنگی دندان ها و سفید کردن آنها از موادی خاص استفاده می کنند که در نهایت دندان ها سفید می شوند.

·        بریج : برای درمان بی دندانی از بریج استفاده می شود.

·        تاج : کلاهکی می باشد که روی دندان های آسیب دیده قرار می گیرد.

·        باندینگ دندان

·        جرم گیری : بر طرف کردن جرم های روی دندان و میان دندان ها

·        پروتز متحرک : دندان مصنوعی

موارد بالا از روش های مرسوم اصلاح طرح لبخند می باشند. دندانپزشک با توجه به آناتومی فک و شکل قرار گیری دندان ها بهترین روش درمانی برای درمان زیبایی را انتخاب می کند. تا در نهایت ظاهر دندان ها سفید و مرتب شود. همچنین دندانپزشک قبل از اصلاح ظاهر دندان ها پوسیدگی ها را ترمیم می کند.

گاهی امکان دارد دندانهای فرد برای رسیدن به زیبایی نیازمند چند نوع از خدمات دندانپزشکی باشد. حرفه ای بودن دندانپزشک تاثیر بسیار زیادی بر انتخاب روش صحیح درمان زیبایی دارد.

اغلب خدمات زیبایی دندان ها از قیمت بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل اغلب دندانپزشکی ها خدمات خود به صوت طراح قسط انجام می دهند. در دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور نیز برخی از خدمات زیبایی و درمانی به صورت قسطی قابل پرداخت می باشد.